Vercule

Pomůžou experimenty v posteli oživit sex?

Odpovědi
Filip84

To samozřejmě, na to se nemusíš ptát, a pokud jsi v té posteli sama: klidně experimentuj, jak je Ti libo! Jenom k tomu používej vhodné pomůcky či nástroje, ono, třeba, malý anální kolík zajede dovnitř raz – dva, no a řeší se to, potom, na operačním sále.

Pokud v té posteli nejsi sama a jste tam dva (dvě), tři, či víc, tak by bylo nanejvýš vhodné se nejprve zeptat toho druhého / těch ostatních, jestli po experimentech v sexuální oblasti rovněž touží. Protože každý jsme jiný a opravdu ne každý experimenty ocení. A, taky, není experiment, jako experiment – jistě chápeš. 🙂

zjentek

Eééh, nic moc se snažit nemusíš. IMHO si v tomhle „oboru“ lidé/partneři buď sednou, anebo nesednou, čili o nějakém oživení (říkám IMHO!) nemůže být řeči. Jo pokud si už jednou sedli, tak i po dlouhý odluce na to „vlítnou“ a jedou po výrobě jako dřív, neboj se ty vlka nic! V opačným případě by ses ani neptala, páč by nebylo co oživovat, bo partner (pokud si něco nešlehnul) by měl půl šesté už při prvních pokusech, takže klídek dámo seš v pohodě, anebo to prostě nepude a nepude a to NIKDY, není žádný oživení, chápeš? 😉

paul1

Myslím, že ano.

petrph

V čem je problém, že jestli se už ptáš „oživit“, tak to vypadá, že v tom máte nějaké problémy (minimálně rutinu, snížený zájem..) A pak tedy nemá smysl to oživovat experimenty, pokud ten druhý nemá zájem, protože je třeba unavený, má starosti, problémy., atd…
Čili, asi by to chtělo si napřed pokecat spolu o tom (o tom sexu ne, to je to poslední), o vašem vztahu, o tom jak se on cítí, jaká má starosti, čím by se to dalo (ale pro oba) zlepšít, a podobně..A jestli se pak spolu dohodnete, jak zlepšit ten vztah, i jeho stav , tak pak se zlepší i ten sex..

Gabullka

Rozhodně :). Jak experimenty, tak třeba zapojení hraček.

Pepina7897

Dobrý den, za mě je důležité experimentovat v posteli, protože to je perfektní způsob, jak oživit intimní život a přinést do něj novou jiskru. Nedávno jsme byly na tantra masáži zde a zjistily jsme, že nové zážitky můžou být pro nás oba vzrušující. Podle mě je důležité mít otevřenou komunikaci a společně prozkoumávat různé možnosti a fantazie.

malinak812

Určitě, není to tak dávno, co jsme právě se ženou měli takovou krizi, kdy nás sex pomalu přestával bavit a chtělo to nějaké oživení. Hračky určitě mohou pomoct, minimálně nám pomohly. Docela dobré jsou ale třeba i erotické masáže na které můžete chodit i s partnerem/kou. Byli jsme na takové masáži teda jen párkrát, ale vždy to stálo za to. :)