festn

pomuzete mi stabletem

ahoj potreboval bych poradit mam tablet a jako zabespeceni sem si dal nanem nejake gesto jenom ze kdyz sem nebyl doma tak se manzelka pokousela doneho dostat a 5krat zadala spatne gesto a tablet semi zablokoval a tet mi ukazuje ze chce uzivatelske jmeno a heslo ale ja sem zadne nezadaval.nemuzu se pres neho dostat nezapnu ani internet nic nevite co stim diky

Nejlepší odpověď
Bedy

On chce jméno a heslo k účtu Google Play. Jesltiže jste si účet Google Play nezakládal, tak zbývá jediné, a to reset do továrního nastavení. Nevím, co to máte za tablet, každopádně být Vámi, jdu s tím do servisu, kde Vám to udělají.