Lilinka B

Musí byt v odeodolnych mobilech nějaký „špuntík“ když ho chci dat do vody?

Odpovědi
Hykam

U většiny mobilů je potřeba pečlivě zastrčit všechny krytky na konektory.
Mám Samsung Gallaxy S5 mini, který je také odolný, ale žádné krytky nemá a ani nepotřebuje. Měl by být odolný do 1 metru po dobu 30 min.

gecco

Záleží na konstrukci kontaktů…
Pokud tam výrobce „špuntíky“ dal, být tam musí. Pokud ne, tak ne.

Lamalam

Pokud s ním žádné „špuntíky“ nebyly v originálním balení dodané, tak je nepotřebuješ.