nadi

POMUŽE MI NĚKDO???

NAPIŠTE PROCENTNÍ SAZBU SOC.POJIŠTĚNÍ ZAMĚSTNANCE?
NAPIŠTE PROCENRNÍ SAZBU ZDRAV.POJIŠTĚNÍ ZAMĚSTNANCE?
NAPIŠTE PROCENTNÍ SAZBU SOC,POJIŠTĚNÍ ZAMĚSTNAVATELE ZA ZAMĚSTNANCE?
NAPIŠTE PROCENTNÍ SAZBU ZDRAV.POJIŠTĚNÍ ZAMĚSTNAVATELE ZA ZAMĚSTNANCE?
KOLIK PROCENT ČINÍ CELKOVÉ ODVODY ZAMĚSTNAVATELE ZA ZAMĚSTNANCE?

Nejlepší odpověď
mosoj

Zalistuj si dva dny na zpět.
Doplňuji:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kolik-procent-prumerne-mzdy-tvori-odvody-a-dan-kolik-plati-zamestnanec-a-kolik-zamestnavatel-v-procentech

Další odpovědi
ReHu

  1. neřvi na nác Caps Lockem
  2. co se tak podávat po netu

hanulka11

nejprve si vypni Caps Lock špatně se to čte a není to slušné takto psát
http://www.fi­nance.cz/dane-a-mzda/mzda/odvody-socialniho-a-zdravotniho-pojisteni/zames­tanec-socialni-pojisteni

Děda Louda

Není mi jasné, proč bychom měli něco psát. To je přeci tvůj úkol. A něřvi.

tom004

Když už pominu tu neomalenost,velké písmo znamená křik,zkus si vzpomenout na kouzelná slovíčka.Určitě jsi nějaké z nich zaslechla.

arygnoc

google?

Lůca18

  1. 6,5 %
  2. 4,5 %
  3. 25 %
  4. 9 %
  5. 34 %