helpmelidi

Pomoc s počítačem(zvuk)

víte jak se zezadu do počítače dává kabel na zvuk ne?(uplně dole) Tak to v počítači tam kde se to dává se mi nějak pohybuje a zvuk nejde. Jenom to vydává takové zvuky. Hrčí to. Zkusila jsem ten počítač "otevřít a pořádně to tam zastrčit. Drželo to ale jak sem tam zkusila dát ten kabel zase se to celé pohlo. Mám novou zvukovou kartu a tak se bojím že je něco aji s ní. Vydržela mi 2 dny. Děkuju za odpovědi P.S- je mi 14 let a počítači moc nerozumím, takže jestli mě někdo pochopí tak mi zkuste napsat co by stím mohlo být.
Doplňuji:
Patří to spíš do počítačů(kategorie) ale tak to už je jedno :) :D

Odpovědi
anonym

Máte nainstalovány na motherboardu veškeré drivery? Chipset včetně driverů na zvukovou kartu?

Hlada

Je jasné, že je tam nějaká mechanická chyba.
Popisu rozumím tak, že je to stolní PC, ve kterém máš novou zvukovou kartu, ta není dobře připevněná a proto nejde dobře zezadu zasunout jack od reproduktorů. Je to tak?
Zkontroluj připevnění zvukové karty s case. Nechybí tam šroubek?