klumprt

Polykají veganky?

Ano, tato otázka vypadá nesrozumitelně. Kdo jí nerozumí, toho je mi líto. Podobná otázka už byla odstraněna, ale naprosto nechápu proč. Kdyby ji někdo chtěl nahlásit, tak ho žádám o to, aby mi v soukromé zprávě zdůvodnil proč. Děkuji.

Nejlepší odpověď
annas

Čistému vše čisté … Polykat mohou veganky stejně jako ostatní ženy …

  1. když např. při mluvení špatně vyslovují některé hlásky, nebo je vynechávají.
  2. občas polknou/polykají některou myšlenku, nevysloví ji.
  3. stejně tak polykají vztek
  4. když se topí, polykají andělíčky
  5. .vydají-li se na cestu, polykají kilometry místo toho, aby si raději udělaly přestávku a kochaly se krajinou.

Mohou polykat i slzy?

Další odpovědi
pepe88

X:D Já si myslím, že ne, budou se toho štítit, jednu znám a opravdu bych si s žádnou takovou nic nezačal, protože mi připadá, že mají jiné myšlení /bez urážky/

quentos

Podle toho co… :{P>

gecco

Nevím, osobně neznám žádnou, u níž bych se chtěl přesvědčit…
😉
Ale – už vzít kus masa do úst by se jim, podle mne, příčilo…
😉

Kryšpín

Má to vitaminy a je to zadarmo, proč né, dobrou chuť

Mc Merkurion

… veganky by neměli, přeci jen je to živočišného původu, vegetariánky už mohou …

klumprt

annas

Pět střel na branku, ani jeden gól 🙂

quentos

Se divíte? Kdybyste nebyl jak malej kluk a nestyděl se dodat úplně normální slovo „sperma“… byla by ta otázka jednoznačná. Takto není.

gagaga

K., hlavne se to te nasi an. nesnazte vysvetlit, ta by z toho neusnula :))

  • iv-

quentos

Já myslím, že nic vysvětlovat nepotřebuje. Jen ukazuje, jak všelijak se dá otázka pochopit.