Polybavlna

Ráda bych věděla je je to za materiál Polybavlna a jak je kvalitní,poslední dobou jsem viděla hodně u povlečení,ale mám starch,že to bude taková bavlna,přes kterou je vidět :o)

Nejlepší odpověď
dave09

Polybavlna není nic jiného než směs polyesteru a bavlny. Mělo by jít o materiál příjemný na dotyk a také by se neměl tolik mačkat jako 100% bavlna.

K té průhlednosti si myslím, že ta je dána spíš gramáží látky než materiálem.