annas

Položíte správnou otázku?

Přiřaďte ke každé odpovědi herce(1–3) patřičnou otázku(a-e).

Odpovědi:

  1. Asi to, že jsem natáčení zvládl se svou fyzickou kondicí.
  2. Všechny jsem je přece neabsolvoval, ale můžu se pochlubit, že osmadevadesát procent z nich ano.
  3. Uvidíme, co přijde.

Otázky:

  1. Jako divák si často kladu otázku, kolik z nebezpečných scén odehraje herec a kolik kaskadér.
  2. Působíte jako šťastný muž.
  3. Co vás nejvíc překvapilo na natáčení velkého hollywoodského snímku?
  4. Jak moc dramaticky ve skutečnosti probíhá natáčení jedné akční scény?
  5. A co vaše další kariéra?

Nejlepší odpověď
1popelka1

1 – c
2 – a
3 – e