DomKrat2

Jak je to se zvukem u diatonického akordeonu tři tlaku a tahu, když stisknu jeden knoflík?

Pokud u diatonického akordeonu držím jeden „knoflík“ a natáhnu akordeon udělá to zvuk, a když ji znovu „sfouknu“ zpátky

Pokud u diatonického akordeonu držím jeden „knoflík“ a natáhnu akordeon udělá to zvuk, a když ji znovu „sfouknu“ zpátky , udělá to stejný zvuk nebo jiný?

Nejlepší odpověď
annas

U diatonické harmoniky (heligonky) při stlačení jednoho knoflíku je jiný zvuk při tahu a jiný při tlaku.

Další odpovědi
peterd108

Raději se běžte zeptat na nějaké hudební fórum, tam vám poradí více.