Amélie

Pokud splácím dluh soudnímu exekutorovi ..

  • Dluh, 21 tisíc (Zdravotní pojištovna), mám domluvené splátky na čtyři měsíce (5400,– každý měsíc), z čehož jsem již řádně splatila v termínu polovinu (dvě splátky).

OTÁZKA: myslíte, že je šance, že bych mohla požádat o snížení výše splátek, například na 3500,– kč?

Mám šanci a nebo se nemá cenu o to vůbec pokoušet? Za odpovědi děkuji.

Odpovědi
Drap

Šance je. Pojišťovna dost často vyhoví

jakub.bakta

Opět, věštění z koule. Musíš kontaktovat osobu, která tě má na starosti. A s ní to pak dořešit. Dle mých zkušeností jsou podmínky vždy individuální.

Zdroj: http://www.pre­cerpano.cz/in­zerce/