zjentek

Pokud si koupím stejný vůz stejné barvy, jako už mám, mohu si pak libovolně přehazovat jednu sadu SPZ a jezdit si dvěma?

Zásadní problém zde nevidím TK a pojistku na jedné káře mám 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️ ☝

Odpovědi
da ny

Pokud tě někdo nepráskne
a při silniční kontrole se nepodívají na číslo motoru,
tak ti to možná projde 😉

Drap

Ne

plebs

Pokud není dopravní nehoda tak je to trochu adrealin.

zjentek

Chápu že by se například mohlo stát, že by se policie podívala na WIN, ale… tak jako… co si budem 🤦‍♂️

cochee

Policajti se na žádné Windows nedívají. To cos vyjmenoval, jsou mezi prvními věcmi, na co se zaměřují při lustraci. Nemusí tě ani napřed zastavovat, jen pojedou za sebou a podle RZ/SPZ už se polda, který neřídí, hrabe v databázi v noťasu.

zjentek

Sorry, oprava- VIN