Pokud se někdo přestěhuje do jiného státu a v ČR schová svoje adresní čísla domu, tak už nemusí platit popelnici v ČR?

Nebo se musí schovat i ta popelnice?

Odpovědi
Hlada

Každá stavba má svého majitele. Každá obec má vyhlášku o místních poplatcích a podle ní se platí za odpad. Číslo ani vystavená popelnice s tím nijak nesouvisí.

ivzez

Musel by především ukončit trvalý pobyt v ČR.
Jinak je úplně jedno, kde žije, jestli má dům označen
číslem, nebo jestli schová popelnici.

Pokud by trvalý pobyt neukončil, pravděpodobně
by obec vymáhala po jeho návratu zpětně.

Mc Merkurion

… je fůra baráků bez čísla >>> důležitý je, že je číslo v katastru, na tej cedulce už prd záleží …

anonym

Jako, že v ČR má záložní dům pro jistotu návratu, který bez čísel vypadá jako neobydlený?