dust8

Pokud se na tablet nalepí folie či sklo, tak propadá možnost teoretické budoucí reklamace?

Odpovědi
anonym

to ne, ale stane se to že se tablet bude mnohem hůř ovládat. Protože po oleofobní vrstvě displaye tabletu prst klouže mnohem lépe než po drsné ploše nalepovacích ochranných fólií. To sám zjistíte hned jak to tam nalepíte a porovnáte ty povrchy. Je to nebe a dudy a já bych tam to nalepovací svinstvo teda dlouho nesnesl 🙂

Dochy

Doporučuju sklo, Folie i sklo jdou bez problémů odlepit. U folie to může být těžší, tam bývá opravdu lepidlo, U skla bývá jen nějaká tenká olejnatá vrstvička která to navzájem slepí jen vlastní smáčivostí a jde zas beze zbytku odlepit (pokud se Ti povede zachytit nějaký kraj toho skla)

Nemělo by to nijak vadit při reklamaci – pokud nehodláš reklamovat právě šmouhy od lepidla v případě té folie.