pizlicka

Pokud prodám dům, vezmou mi příspěvky na bydlení?

Pokud prodám dům, odstěhuji se do menšího, ale peníze z prodeje domu uložím s tím, že dům koupím, až nějaký bude v nabídce, ztratím tím nárok na příspěvky na bydlení? Nemám na mysli žádné jiné socialni příspěvky nebo hmotnou nouzi, pouze příspěvky na bydlení. Děkuji.NEPOCHOPILI JSTE MĚ.POKUD PUJDU ZNOVU PRO PRISPĚVKY NA BYDLENI,ALE REKNU HELE,MAM JINOU ADRESU,ALE ONI VEDI,ZE NEMOVITOST JSEM PRODALA,BEROU TO TAK,ZE MAM PRIJEM?TEN HODLAM POUZIT NA REKONSTRUKCI DRUHEHO DOMU.NEBO TO ZAJIMA JEN KDYBYCH ZADALA HMOTNOU NOUZI?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Na to se nedá bez dalších informací odpovědět. Je tam mnoho proměnných. Zkus si to spočítat – http://www.pe­nize.cz/kalku­lacky/prispevek-na-bydleni.

Další odpovědi
Drap

Pokud prodáš dům v kterém bydlíš, tak samozřejmě. Příspěvek na bydlení je na konkrétní byt a na konkretní situaci.