dust8

Pokud máte nějakou zkušenost s vysílačkami, tak jakou?

Doplňuji: Díky za odpovědi.
Připojí se někdo další?

Nejlepší odpověď
elkon

Zkušenost normální, je to bezva pomocník. V práci jsme je používali stále. Velmi to urychlí veškeré činnosti. Převážně jsme měli takové, jako zde, vícekanálové Motorola. https://www.cen­ternet.cz/radi­ostanice/moto­rola-vx-261-vhf-136-174-mhz-16-kanalu-5w-analog/?varian­tId=9981&gclid=Cj0KCQjwp­dqDBhCSARIsAE­UJ0hMYXQjV3f4viB­DA6C8Z0rHD3eak6G72BGH96U­x7dAjWUud-Adv3xSoaAoOuE­ALw_wcB

Další odpovědi
dudu

Výhod mobilních vysílaček využíváme už řadu let. Osvědčily se nám při delších jízdách v několika autech, brouzdání po lese, operativní komunikaci s dětmi i jako prostředek zábavy. O zabití se koleduji, když jdu zalehnout a manželku požádám, aby mě přišla zakrýt.

Edison

Ano, mraky. A mraky nejrůznějších zkušeností.

Kelt

Podívej se na film Anakonda IV. Tam je nejlepší scéna jak mu vypadne vysílačka, protože se na nic nehodí. Já neslyším kolegu, ale slyším jiného a nemohu s ním mluvit a slyším hovor na stejné frekvenci ale strašně vzdálený , ale ne kolegu za stěnou. A že je to těžké jako kráva a vydrží to, když to spadne a může to zase vysílat.

Emefej

Za 27 let v armádě jsem jisté zkušenosti sebral. Co konkrétně tě zajímá?