Ganymede

Pokud máte doma kočku, taky vám dělá naschvály? Uklidíte jí „záchod“ a ona se do něj hned „vykadí“?

To mi dělá furt :D

Nejlepší odpověď
Kepler

Jó, kočka neví, co jsou to naschvály. Možná se jí líbí uklizený záchod. Nebo spíš nelíbí a nehodlá to tak nechat. Kdo má co krást její krásné hovínko? To máš ještě dobrý, kocour mé babičky vždycky položil kabílek zásadně na peřinu. No a já si vycídím WC a co myslíš, že zákonitě následuje?

Další odpovědi
nyjono

Proč to má byt schválnost? Kočka není člověk a takové záležitosti neplánuje.

dubraro

Záchod má být cítit jako záchod a ne jako čisté stelivo. Kočka se o to pečlivě stará a vy jí to kazíte.

dejavu

Není to naschvál, kočka miluje čistý písek a ráda ho využije. Jsou i kočky, které vyžadují pouze čistý záchod, musí se jim vybírat po každé potřebě, jinak se venčí jinde.

Pella

Když má kočka špinavý „záchod“ tak na něj nechodí a navíc ona si to nebude plánovat, takže asi málo čistíš „záchod“ :D

GM

Když kocourům vyčistím záchody, taky jdou hned vykonat potřebu, protože si záchody musí označit svým pachem. Kočky nejsou lidi, aby dělaly naschvály.