zjentek

Pokud kriminalisté naleznou tělo na kaši a v kaši šperk, může tento vést k identifikaci?

Vykostěné ostatky bez zůbů úplně na kaši, v kaši známý prsten a zda díky prstenu je tedy možno označit totožnost ostatků.

Odpovědi
Drap

Za jistých okolností ano.

Mp2

Zjistí se, zda je někdo pohřešovaný, lokalita, zda měl s někým neshody, vyslechnou se blízcí, kolegové, posledni pohyb podle telefonu, výpis hovorů, sociální sítě… Co dotyčný vyhledával např. na googlu… S kým si co psal…
…které telefony se pohybovaly v okolí místa nálezu… Zda byly nějak aktivní… Kamery z okolí, jména ubytovaných v okolí, prostě vše..
Ten šperk tam může být naschvál nastrčený…

Dnes si najdou všechno…
Vytipují si ty lidi, kteří sev okolí pohybovali, vozidla, která jezdila, ubytované lidi v okolí…
Zjistí, kdo z nich má záznam v rejstříku, je třeba léčený na psychiatrii…
A na dotyčné se zaměří…

Pokud najdou nějáké stopy, otisky… Např. Stopy pneumatik, stopy bot… Porovnají …
Vyslechnou, budou chtít aliby…
Odfiltrují kdo je má a kdo ne..

Dnes se zjistí všechno .. stát se to před 30 lety, mají smůlu.

Dnes každý musí platit odpady, platit daně… Chodit do práce........ Máš účty v bance, máš rodinu…
Prostě budeš pohřešovaný…
A DNA většinou odebrat jde…
Pak stačí porovnat s DNA někoho z rodiny…
A je jedno jestli jsi na sra*ky ožralý nebo rozsekaný..

zjentek

Kdybych se chtěl něčeho zbavit a upadl by mně do toho třeba prstýnek, který to dříve vlastnilo.