Savier

Pokud kopnu do psa, bude si to už navždy pamatovat a bát se mě?

Ne že bych se to chystal udělat. Jen mě to zajímá. Děkuji.

Nejlepší odpověď
cappuccino

Pokud ti da nekdo par facek, budes si to navzdy pamatovat???

Další odpovědi
Drap

Nelze odpovědět přesně. U každého psa to bude jiné. Některý zapomene rychle jiný si to bude pamatovat řadu let. Nemusí pes mít z tebe strach. Pokud si to bude pamatovat, tak i mírný hravý pes tě může při té vzpomínce napadnout a ne lehce tě pokousat.

Rocker

Pokud tě uvidím,jak kopeš do psa,budeš si dlouho pamatovat mou pěst.

Filip84

Bude si pamatovat Tvůj pach, takže jakmile Tě ucítí, bude reagovat, a to podle temperamentu, zkušeností, atp. – vlastně jako člověk. Jeden se schová / uteče, druhý Tě napadne, atd. atd.

Kelt

Záleží na druhu psa. Pes s policejním výcvikem bude asi reagovat jinak než nějaký Pudl, který štěkne, krok vpřed, dva kroky vzad. No a ze zvířat si nejvíce pamatuje slon. Ten si tě bude pamatovat i několik let, když mu něco uděláš.

Rokio

Určitě se mu to líbit nebude. Rozhodně to nedělej.

Savier

Filip84: Děkuji.