Algola

Pokud jedu do zahraničí, bude zpoplatněná služba iMessage? Díky za info. :)

Odpovědi
anonym

Ne, iMessage využívá internet (Wifi/operátor), takže se nic neplatí. Pokud ty i příjemce zprávy používáte wifi/síť operátora, potom jsou iMessage zdarma (samozřejmě se platí za internet v mobilu od operátora ale iMessage jako taková je zdarma).
Pokud si chceš být 100% jistá, že neodešleš obyčejnou SMS, můžeš si zapnout mód Letadlo a wifinu, nebo si v nastavení iMessage vypni „Poslat jako SMS“, nebo tak něco, já používám upravený iOS v angličtině.

Zdroj: https://suppor­t.apple.com/cs-cz/HT201287