Lgee

Pokud jsou v daňovém přiznání např. dary nebo penzijko ve výši 0 Kč, mám to tam psát, nebo nechat prázdné?

Nejlepší odpověď
Hlada

Prázdné kolonky můžeš přeškrtnout nebo napsat nulu.
Doporučuju použít některý interaktivní formulář, třeba z financnisprava.cz nebo ještě lépe podat přiznání elektronicky přes mojedane21.cz.

Další odpovědi
nyjono

Já mám tyto kolonky proškrtnuté.
Můžeš napsat i nulu, ale proškrnout lze víc kolonek najednou.

Cotton

Nechat prázdné. Pokud není kladný obsah, není třeba nijak vyplňovat, přeškrtávat atp. K vyplnění doporučuji EPO, viz daňový portál Finanční správy. Je to překvapivě user friendly…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.