Pokud je sport golf pro bohaté,jaký je tedy sport pro chudé?!

Nejlepší odpověď
flodur

Sport chudých je práce,aby bohatí mohli hrát golf.

Další odpovědi
Drap

Nevím jak je to dnes, ale dříve platívalo, že sport chudých je totožný s večeří chudých. Prolínalo se to v jednom.
Jsem už dost starý, takže nepotřebuji ani večeři ani sportovat

Protiva

Přece sex.

hanulka11

těch je… třeba chůze ,běh a další a další......ty, ke kterým nepotřebuješ žádnou výbavu- jen své schopnosti a elán

david22

pinponk