Miroslavst

Pokud by bylo u nás povoleno mít více manželek, brali byste tuto možnost?

Nebo byste raději zůstali jen u té možnosti mít jen jednu?
http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/svet/2206­04-muze-ubily-k-smrti-jeho-ctyri-manzelky.html

Nejlepší odpověď
venkovan

Nedej bože v české domácnosti víc než jedna manželka.

Další odpovědi
Elk

Ani náhodou! Co s dvěma tchýněmi…?

kapka

Já bych to brala! Bylo by nás víc na mytí nádobí atd. Ale musela bych ty manželky vybírat já, abych si s nima rozuměla.
Manžel by byl ale asi trochu chudák, kdyby se musel rozčilovat v jedné domácnosti s víc ženama, nejen se mnou. Asi by mě s tím nápadem poslal někam. 🙂

anonym

Já bych to bral!
Ruska do chléva,
češka do kuchyně a
němka do postele! 😁

Radak

Pokud by se onen nešťastník o všechny dobře materiálně postaral (včetně dětí, pochopitelně), proč ne.

Kelis

Pokud by jiná manželka měla být jak ta moje současná, tak proboha v žádném případě!!!!

fofbal

U nás v české kotlině na tohle nejsme jednak vychovaní, potom povětšinou vůbec finančně připravení a pak- těch rozvodových advokátů je pořád málo

kapka

A proč zrovna Němka do postele? Nechápu. Vysvětlete.

ten který je

O Němkách se říká že jsou výborné v sexu.Prapůvod tohoto rčení bych hledal ve válečných časech na venkově – Rusky ve chlévě. Mně to celé přijde tak trochu jako buranství.