Avatar uživatele
Pájo

Pokládka dřevěné podlahy (smrková prkna).Mazat něčím pero/drážku,aby později nevrzala?Pokud ano,tak čím,aby to vydrželo?

Mazalo se mýdlo..platí to i dnes?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, terry, Wang, MA-SU-KA před 4517 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Mazávalo se mýdlem , dokonce i lojem, bylo to také z důvodů, aby pero lépe zapadlo. Myslím , že je to víceméně zbytečné. Dnešní pera i drážky jsou hladké, a pokud bude podlaha řádně stažena a přikotvena , neměla by vrzat vůbec

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
venkovan

Jen ať trochu vrže. Jednak se dovíme včas, kdy se manželka vrací domu z drbacího večírku, kdy tchýně smejčí po bytě a kdy se ratolesti vrací z flámu.
A také nás to večer odnaučí šmejdit v ledničce, protože vrzající podlaha dá zřetelně najevo naše noční loupeživé výpravy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jakub Tlapal

Já jsem teda ničím nemazal. Koupil jsem si podlahové hřebíčky a místo lepení jsem jednotlivé palubky přitloukal. Přijde mi toakové lepší než něco lepit. Jakmile se něco lepí a pak se to má rozdělávat a nějak předělávat, tak je to očistec. Nehledě na to ,že jsem pak vždycky celý umatlaný od lepidla a to nesnáším 😁 .

Nový příspěvek