bauerlukin

Jak se oficiálně nazývá „pojistka na blbost“?

Dobrý den, díky předem

Nejlepší odpověď
Pepa25

Pojištění odpovědnosti. Je ho několik druhů: z povolání, pro manažery, pro běžný život …

Zdroj: https://www.ko­op.cz/pojiste­ni/pojisteni-odpovednosti

Další odpovědi
marci1

Mohou být dvě:

Nikdo není neomylný a někdy se i mistr tesař utne. Na to, že dřív nebo později přijde den Blbec, je potřeba být připraven. Jak? Na to máme pojistku na blbost, přesněji řečeno, pojištění odpovědnosti za škodu z výkonu povolání.

U nás si můžete vybrat pojištění pro řidiče z povolání, pro profese s řízením nebo bez řízení vozidla. Nezapomeňte, že den Blbec na vás může číhat nejen v práci, ale také doma. Pojistku na blbost, neboli pojištění odpovědnosti za újmu z občanského života, určitě oceníte, pokud máte malé děti nebo poněkud tvrdohlavého zvířecího mazlíčka.

https://www.csob­poj.cz/pojiste­ni/pojisteni-odpovednosti/po­jistka-na-blbost

Edison

Pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou z výkonu povolání.

quentos

Do POLE PRO OTÁZKU (výstižněji už se jmenovat nemůže) se píše OTÁZKA.