Pojďte si zahrát hru

Pravidla jsou následující: Musíte na následující otázku odpovědět správně. Otázka může být neznámá. Takže otázka: Proč se žágrovicová zdumule ohýbá na slunečné straně?
۩

  1. Je to nekvalitní

۩

  1. Materiál musí být ve vlhku

۩

  1. Protože děti které lezou nahoru po schodech nemohou kriticky zatížit konstrukci schodiště. Tubule se bortí, když jsou uvnitř

۩

  1. Cherder pnoucí se po žágrovicové zdumule způsobuje změny ve svém okolí kyselostí půdy

Nesmíte přitom uvést špatnou nebo nesmyslnou odpověď. Napište správnou odpověď.

Nápověda: „?“

Odpovědi
roxy52

Je pravda,že kdo si hraje-nezlobí,ale to raději budu zlobit.

rybíz

To je ale pytlovina…

anonym

Myslíte? Můžete psát sem.