Kroupič

Podle čeho si vybrat notebook ? :) Na co bych se měl zaměřit ?

S tím, že bych chtěl klasický nebo prostě ne ty mininotebooky :) Poté aby měl určitě WiFi a Blootooth. Tak co byste radili ? :)

Nejlepší odpověď
Michal Kole

To je hodně komplexní otázka napiš mi na michal.kolesa@seznam.cz

Ono záleží zda chceš psát v MS Office nebo hrát hry a stříhat z nich pořízené video.

Další odpovědi
Fyzik

wifi a bluetooth dnes má skoro vše. Zaměřte se na preferovanou velikost, váhu, jak moc kvalitní zpracování vyžadujete, nedávejte jinak moc na čísla a spíš se podívejte na textové recenze.
Doplňuji:
@kablik ano málem bych zapomněl, cena :D

kablik

já bych začal se svým kontem…

astroamateur

jestli ti na penězích moc nesejde tak se zaměř nejdřív na procesor (min intel i3) pak grafiku s vlastní pamětí např nvidia nedo ati min. s 512MB. a nakonec na další vymoženosti…čím vyšší cena tím lepší vlastnosti :)

Slezsky fc

tady mo máš zdroj:http://notebo­oky.heureka.cz/po­radna/jak-vybrat-notebook-/