Kepler

Podle čeho se na webu ulozto.cz. přidělují palce?

Podle technické kvality, nebo obsahu filmu? Někdy je kvalitní odkaz s lepším rozlišením opalečkován, ačkoliv jinak je to béčkový film a někdy je to naopak.

Odpovědi
Gonfaloniér

Podle čehokoli. Jak se rozhodne uživital. Může být jen rád, že tam právě ta věc je (pokud je tam jen jedinkrát). Podle celkové kvality a toho, co přesně si od toho uživatel slibuje.
Zda je film béčkový většinou snad nikdo nezohledňuje. Spíš se hledá kvalita, velikost, zvuk, dabing, titulky,..
Uloz.to není jen na filmy. ;) Ptáš se podle čeho se rozhoduje přidělování palců, ale zohledňuješ jen filmy, které tvoří jen část obsahu. Jsou tam všelijaké soubory v různých podobách, různých druhů, formátů, atp.

Tak jako kdekoli jinde, kde se dají ohodnotit nějaké příspěvky. Like nebo dislike a další varianty, pokus jsou. Je to na samotném uživatelovi a jeho rozhodnutí. Svobodná vůle.

nyjono

Osobně myslím, že za to, jestli jsi nebo nejsi spokojen s nahrávkou.
Někdy se do obrazu něco připlete nebo obraz seká. Někdy i zvuk.
Myslím, že jestli to je béčkový film zde nehraje roli.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Kepler

Gonfaloniér: asi to tak nějak bude, že pravidla pro hodnocení žádné nejsou. Vím, že se z toho webu dají stahovat i více druhů souborů, sem tam to použiju na hudbu, ale jinak mi jde hlavně o filmy. Mimochodem na hudbu toho najdu mnohem víc na YT.

Gonfaloniér

No tak jasně, ale youtube máš jen a pouze na videa/klipy, kdežto uloz.to je založené hlavně na stahování všelijakých souborů v různých formátech. Samozřejmě můžeš stahovat i z youtube, ale to není jeho funkce – na to už potřebuješ jiné samostatné programy, které ti to umožní.