VaclavZeman

Podle ceho jste si zde zvolili sve prezdivky?

Ja treba podle jmena meho svary.

Odpovědi
Filip84

Žádnou nemám – je tam moje jméno.

Rokio

Odvozenina od ninji Rock Leeho z anime Naruto. Sdílím jeho moto, že génia lze překonat dřinou, pečlivostí a silou vůle.

Rocker

Říkali mi tak kamarádi,už kdysi za mlada.Někteří mě tak oslovují dodnes.
Normalně se jmenuji Milan.

elkon

Náhodně, ale první dvě písmena podle mé profese.

jirka F

Žádnou nemám je to mé jméno. Tehdy jsem byl ještě na základce když jsem zde začínal.

Filip84

Rokio: já mám kolegyni, v práci, ta je též na tady ty „matsekure, matsekure, matsekure, kude so“, a ona je taková, no, nejsem jediný, kdo by děl, že ještě „neměla chlapa“. Akorát si myslím, že by na Tebe byla stará …

Rokio

elkon: Ty jsi elektrikář. Viď?

VaclavZeman

Dekuju

VaclavZeman

Dekuju