Boy 13

Po koupi telefonu mám podezření, že ho někdo přede mnou už měl. Poradíte, mám ho vrátit?

Dobrý den.Dnes jsem si koupil v Mall.cz Samsung Galaxy J5 2016 a mám Podezření, že ho někdo přede mnou měl.Krabička byla lehce umazaná a ověřená, nebyla možná takovou plastocou fólií, na hlavním tlačítku jsem objevil malý škrábanex a pod korytem byly otisky prstů ja som kartě, jak se vkládá a na baterie také byly otisky prstů, a když jsem ji dal do telefonu, tak měla baterka jen 33 procent. Poraďte prosím, mám ho vrátit, dokud je čas? Díky.

Původní neotázka
Podezření na telefon

Odpovědi
Iváneček

„Podezření na telefon“ mě skutečně roztrhalo.

Nicméně záleží na tom, jestli ho vrátit chcete. Nemyslíme za Vás. Na vrácení telefonu, případně výměnu máte nárok, než uplyne zákonná lhůta.

McArthur

Čoveče, já tu Tvou otázku ani nedočtu. To se nedá. Oprav si chyby, když ne hrubky, tak alespoň překlepy.

„Krabička byla … ověřená“
" škrábanex"
„a pod korytem“