kropitko

Podepsání rozhodnutí a vzdání se možnosti odvolání, dá se s tím ještě něco dělat???

Pokud dotyčný něco podepsal a tam bylo napsáno, že to převzal a vzdává se odvolání, tak se s tím dá ještě něco dělat?
Dotyčný myslel, že podepisuje pouze převzetí. S rozhodnutím úřadu nesouhlasí.

Nejlepší odpověď
standa

Na 99% se s tím již nedá nic dělat.

Teoreticky by ŠIKOVNÝ právník mohl uplatnit určitou žalobu na jednání v dobré víře…, jednání v tísni…, apod.

Ale jak říkám bez advokáta se dotyčný zcela určitě neobejde !