Stefek642

Dá se něco dělat ve prospěch zákazu aspartamu?

Aspartam, nejhorší sladidlo a biologická zbraň, se legálně přidává do více než 6500 druhů potravin po celém světě, na rozdíl od ostatních umělých sladidel, která způsobují „jen“ rakovinu a další problémy, aspartam škodí zdraví, vyvolává 90 nepříznivých účinků, je horší než cigarety. Způsobuje neplodnost, potraty, autismus, poškození plodu, což má následně velký vliv na ekonomiku, momentálně má průměrná žena v ČR 1,5 dítěte, dle odhadů by při zákazu Aspartamu bylo 1,9, což by s trochou snahy mohlo zachránit stát, je třeba bojovat za zákaz tohoto sladidla celosvětově, v USA už bylo po velkých protestech zákazáno, je třeba bojovat za zákaz této biologické zbraně, vytvořit třeba nějakou petici a poslat do parlamentu, jinak celá země kvůli jednomu jedu vymře.

Nejlepší odpověď
Edison

To se ptáš na špatnym místě.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… podívej se na složení, a věci s ním nekupuj , azobarviva taky mizej, stačí bojkot, jde to … ale tydle výkřiky a stížnosti mne vážně neberou, lidi uvěří kdejaký blbosti, namísto toho, aby používali rozum, a nejlepším strašákem je pořad aDost …

Kryšpín

Štefek klídek, doplní nás imigranti a pracovití rákosníci, později možná Bukanýři opět navrhnou volně prodávat bobule a bude hej.

Drap

Dá se s tím dělat. Nekupuj výrobky, pokud obsahují podobné věci.

led

Pýtate sa „Dá se něco dělat?“
Text rovnaký, len názov sa mení, akoby „neplodnost, potraty, autismus, poškození plodu což má následně velký vliv na ekonomiku, momentálně má průměrná žena v ČR 1,5 dítěte“ sa zákazom tohto jediného výrobku (veď aj v najštáte USA to už zakázali) odstránilo všetko zlo a na Zemi by nastal Boží Raj a večný život.

Ak myslíte vážne svoje obavy o budúcnosť ľudstva, nepýtajte sa, ale konajte.

quentos

„Dá se něco dělat“? Dá. Dá se jít ven, pracovat, poslouchat hudba…

To červený pole s nápisem KONKRÉTNÍ INFORMACE NAPIŠTE PŘÍMO DO POLE PRO OTÁZKU tam fakt není pro srandu králikum.