Löwe

Podepíše se rakovina plic na zpěvu?

Tedy pokud by měl zpěvák rakovinu plic a zpíval by – byl by zpěv čím dál více horší s rozšiřující se rakovinou?

Nejlepší odpověď
mosoj

Mám obavy, že se podepíše na všem.

Další odpovědi
marci1

Samozřejmě, příbuzné se to bohužel stalo a nejen že byl její zpěv stále „horší“, ale zhoršovalo se vůbec její dýchání. Bohužel měla nádor na plicích, který se nedá operovat. Po 11 měsících to nakonec skončilo tragicky. ☹

ivzez

Onemocnění (nejen rakovina) plic by se promítlo do dýchání
a následně i do zpěvu (potřeba častějších nádechů,
třeba v místech, kde se správně nadechnout nemá, …)

Pokud by současně neonemocněly hlasivky,
neměla by nemoc vlic vliv na barvu či výšku hlasu.

PetrXY

Pochybuji, že by někdo s rakovinou plic zpíval. Možná jen na samém počátku nemoci.