Avatar uživatele
dana

Poděkování všem

Všem děkuji za povzbudivé e-maily a rady. Baruška operaci nádoru nepřežila.
Ještě jednou moc díky všem.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5220 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Brčko

Musel jsem nechat uspat svého pejska s kterým jsem strávil 16 let života a nebylo mu pomoci protože mu přestaly fungovat ledviny.Bylo to nejtěžší rozhodnutí mého života .Na ty jeho oči nikdy nezapomenu říkaly vem mě domů.Ještě ted mám slzy v očích a je mi jako bych ho zradil.Je to to těžké moc těžké.....

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

je mi to hrozně danuško moc líto a posílám vám upřimnou soustrast i když jsem vám na tuhle odpověd neodpovídala.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mikiva

Moc je mi Vás líto a cítím s Vámi.taky jsem si tím prošla,přišli jsme už o dva pejsky a vím,jak to bolí.Pejska máme už nového,ale na předešlé pořád vzpomínáme.Tak hlavu vzhůru,aspoň se už netrápí a Vy si možná taky pořídíte nového.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
standa

Ufff !

Tak tenhle ´příspěvek´ mě teda dostal !!!

Já jsem vůbec neznal souvislosti a jako ohromný blb jsem si nevšimnul „zvířecí“ kategorie, takže jsem si skutečně asi 4 hodiny myslel (do doby než svoji odpověď připojila mikiva), že se jedná o dítě.

Já mám pejsky samozřejmě taky rád, ale ani si neumíte představit jak se mi potom ulevilo, když jsem zjistil, že se v tomto příspěvku o dítě nejedná.

Tím jsem vůbec nijak nechtěl znevážit smutek a žal, který nepochybně Dana teď prožívá…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek