Hyperaktivní Veverka

Počítačové viry

Co jsou to vlastně ty počítačové viry? Nikdy nepochopím, kdo je vymyslel…

Odpovědi
anonym

Ti,kteří vytváři viry v PC jsou napřed nad těmi,co se jim snaží zabránit a když se to vezme,tak je to dobře.

chudst

Co jsou zac? Kazdy program lze napadnout, vsechno lze zneuzit. Viry jsou obdobne jako u cloveka: napadaji program ci operacni system (nebo se k nemu proste nejak prifari) a skodi mu.

Kdo je vymyslel sice nevim, ale na otazku „proc“ je vymyslel vam polozim obdodbnou otazku: „Proc lide stale vylepsuji zbrane“?

Ale ma to i sve pozitivum: diky piratum se pocitace neusatle zlepsuji, protoze se musi nejakym zpusobem branit.

elektrikář

Počítače a jejich sítě byly vytvořeny původně pro vojáky. Viry byly vymyšleny jako zbraně k poškození nepřítele.Jako každá věc jsou lidé kteří jsou zvědaví co na počítači máte na čem pracujete další zkouší najít čísla k vašim účtům a vybrat peníze. Další jsou jen zlomyslní a mají radost že vám pokazí počítač.Daší jsou výrobci antivirů kteří si za své čisticí programy nechají zaplatit.