Počítač – šedá barva

Prosím, mám skaredé barvy a je to moc vše veliké. Bráška něco zmáčknul a je to celé veliké a škaredé barvy..prosím poraďte mi co s tím… .. ☹ Ale není to ctrl + od myši posunovátko. Děkuji 🙂

Odpovědi
Nikuška

ano vím co s tím máte…tk klikněte pravým tlačítkem myši na plochu a na vlastnosti-v položkách nahoře máte Motivy, Plocha, …, Vzhled a Nastavení, tak klikněte na Vzhled tam si můžete nastavit své staré nastavení :)

Misak22

Co máš za windovs??Pokud Vista tak je to "Ovládací paneli,mobilní počítač,Indivi­duální nastavení,nastavení zobrazení a tam si nastavíš rozličení obrazovky"mělo by to být podobné i u XP.