AdamkooTV

Nevíte, proč mi počítač nějak neregistruje sluchátka?

Zdravím, teď před chvílí mi vypadl jack z notebooku, když jsem ho tam ale vrátil, počítač ho jakoby vůbec nezaregistroval a sluchátka mi tam prostě nejdou zapojit. Neví někdo co s tím, nebo aspoň proč se to stalo?
-

Počítač mi nějak neregistruje sluchátka

Nejlepší odpověď
Edison

Jak „vypadl“? Věř, že sám nevypadl. Nejspíš bude někde něco UTRŽENÝHO.

Další odpovědi
aliendrone

No, někdy se to stát může a obvykle přinese výsledek restart (nikoliv vypnutí a zapnutí) počítače. A i když si myslím, že Edison to trefil, tak ti STEJNĚ věřím to vypadnutí jacku „samo od sebe“. Venkoncem by ti měl věřit i Edison, už jen proto, že s elektrokloběžkou celou od krve fízůlm do očí nestydatě tvrdil, že „ta paní už tam ležela“! ;) :D :D

Edison

Aliendrone, jenže nebyla tak placatá!!!

aliendrone

Edison>>> Zapomněls dodat „a LEŽATÁ“. ;) :D :D

Edison

To jsi napsal už ty…

aliendrone

Edison>>> Vím, bonzovat se NEMÁ, ale znáš to – HLÁSIT se to MUSÍ! ;) :D :D