OuSí

Počítač…

Myslíte že je lepší koupit nové RAMky a Grafiku nebo rovnou nový počítač? (motherboard ASUS K8V-XE) ostatní v pc je OK

Nejlepší odpověď
anonym

vaše základní deska je uz stará … největší nedostatek je starý Socket 754 do kterého není možné osadit dvou a vicejadrovy procesor, paměti jsou starého typu ddr1 … jsou drahé

Doporučuji novou desku se socketem AM3 a procesor AMD Phenom II, čtyř nebo šestijadrovy (X4 nebo X6) … paměti DDR3 alespoň 2 GB ( lépe 4 GB) … grafická karta AMD Radeon 5×xx

Další odpovědi
Michal Kole

Záleží jak moc je PC starý a jaké aplikace se budou provozovat.

Bohužel se mi tuto desku nepodařilo najít v žádném e-shopu z toho plyne že už je asi stará. Tak si přidám rámky a grafiky moc nepolepšíte. Lepší je si koupit nový PC, ale asi bude problém s finančním faktorem.
Nejlepší volba je asi si nakoupit komponenty a sám si jej seskládat. „pultové“ PC mají často jednu komponentu výkonnou a ostatní „méně“ nebo jsou použity komponenty „méně známých značek“

bigbít

Brácha řešil něco podobného, ale jeho počítač byl starší a ne tak výkonný jako herní, který chtěl…takže koupil rovnou nový podle svých představ a je spokojen…