erevin

Méně výkonný procesor na hru?

Dobrý den, chci si zahrát hru Shadow of Mordor, kde jsou potřeba některé požadavky, které já nemám. Největší starosti mi dělá procesor. Na hru má být nejméně Intel Core I5 a já mám Intel Celeron. Můžete mi poradit, jestli mohu hru spustit?

Odpovědi
Bedy

S největší pravděpodobností hru spustíte, teď je otázka, zdali ta hra bude hratelná či nikoliv. Obávám se, že si moc nezahrajete, ale klidně to zkuste. Uvidíte sám.