marci1

Pochopili Číňané smysl babyboxu, když tam odkládali nemocné děti ?

http://www.de­nik.cz/ze_sve­ta/cinske-urady-zavrely-babybox-nezvladal-mnozstvi-odlozenych-deti-20140318.html

Nejlepší odpověď
anonym

Já myslím, že ano – odkládali tam děti, o které se nechtěli nebo nemohli postarat.
Jen – netuším, jaká je v Číně prenatální péče, když z 260 odložených mělo 39 ´down´ (těžko soudit, o jaké % z narozených jde), v Česku je výskyt cca 1/1500, obecně cca 1/800…

Další odpovědi
mosoj

Určitě to pochopili lépe, než ty Češky , které dítě raději zabily.