JP.KR.JM.JV

Pobyt v cizí zemi-studium

Ahoj,
chci studovat veterinu (vysoká) v Kanadě. Jak je to s pobyt v době studia? Co musím udělat, zaplatit, sjednat? Děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

No nevím, nevím jestli stačíš na vysokou školu v zahraničí, když nejsi shopný- schopen si zjistit ani základní informace.

Další odpovědi
Lucijej

Podat si přihlášku, udělat přijímačky, zažádat o studentské vízum, zaplatit školné, zažádat o stipedium......né nutně v tomto pořadí
Doplňuji:
http://kanada­.informationpla­net.cz/viza-do-kanady/studentska-viza/

anonym

No to je sice hezký, ale pak nebudeš moct vykonávat praxi tady u nás, protože budeš školenej jen na kanadská zvířata.