adam rambo

Po přeinstalaci operačního systému na notebooku nefunguje WiFi bezdrátové připojení

Po provedení čisté instalace Windows 10 mi nefunguje na notebooku WiFi bezdrátové připojení nevím jak problém vyřešit

Nejlepší odpověď
Hlada

Zkus ze stránek výrobce stáhnout ovladače pro konkrétní model a systém.

Další odpovědi
elkon

Zkontrolovat nastavení.

lukasmikula

Přesně jak napsal Hlada, zkusit najít ovladače pro wifi, na stránkách výrobce notebooku je podpora a podle modelu notebooky si stáhněte a nainstalujte wifi ovladač. Pokud stále nebude fungovat, zkusit dle manuálu klávesovou zkratku, některé notebooky mají klávesovou zkratku na vypnutí wifi (obvykle Fn + nějaká klávesa)