9 řemesel

Po které straně má jít služební

pes.Ne lovecký.Při pravé ruce psovoda či po levé?Odpověď znám , ale návštěva mi jaksi nevěří.
Doplňuji:
Díky, pomohli jste mi je přesvědčit.Oni totiž od doby , kdy jsem jim podstrčil na PC falešnou stránku, jsou stále ve střehu.Jojo, to jsou srandičky a pak na to člověk dojede. DÍKY VŠEM!

Nejlepší odpověď
iceT

Asi jak se vyjadril nabubindes,sluzebni pes chodi po leve noze panovi,stejne tak na privolani by mel k leve noze prisednout.
Tatinek byl kynolog,tak jsem neco pochytila,to vysvetleni se zbrani mi prijde logicke.

nabubindes

chodíme jezdíme v pravo, pes chrání prostor míjení, chodí u levé nohy v pravé ruce držíš zbraň! stačí?

kapka

Kolik nás musí být, kdo říká, že služební pes chodí u levé nohy, aby návštěva uvěřila? 😁
Nebo už je to ok?