vivatis2-

Po dlouhém rozhodování jsme se rozhodli, že…

… si koupíme novou kočky, ale ta co nám umřela byla domácí perská a ven nechodila!Máma však chce nechat tuto venkovní aby běhala venku, ale mi máme 3 letého psa, který je ještě hrozně hravý.MYSLÍTE SI, ŽE SE KOČKA DOSTANE K NÁM DOMU PŘES PSA?

Nejlepší odpověď
anonym

Neboj se toho,na zahradě u známých mají 2 psy,3 kočky­.Hádej,kdo tam kraluje?No,právě ty kočky.A když mají dobrou náladu,můžou si ty dva hafani lehnout k nohám páníčků taky.

Další odpovědi
anonym

Pokud nemate anglickeho bulteriera , tak si zvyknou. Mam labradorku a jednoho kocourka , jsou na zahrade a prestoze ma kazdy svuj ( domecek ) spi spolu.
Pes bude zarlit , bude ukazovat , kdo " je tady panem " .. dulezite je postupneseznamovani , jak pisi ostatni a hlavne neustale davat tolik lasky psovi , jako kotatku. Aby nezarlil doopravdy. Pak napis , jak to dopadlo a posli nam fotecku , ju ?? 🙂 -iv-
P.S. je dobre , ze bude kocka venku , at si take chodi za kamaradkama .. jako my. 🙂
Kocky co jsou jenom doma lituji. -iv-

chudst

Vy preci musite nejlepe vedet sami, jak pejsek reaguje na kocky. Nekteri po nich vyjedou a vidi rude, jini je ignoruji a jini jsou hravi. Vas je hravy. Ale co presne to znamena? Ze tu kocku bude tyrat? Nebo ze si spolu budou hrat? Nebojte se, jakmile se z kotete stane kocka, dokaze se o sebe postarat sama.

Pokud se rozhodnete, ze si ji poridite, pak osobne bych je zkusil dat do kontaktu jiz kdyz privezete kote, ale davat na nej pozor, kdyz bude u psa. Pokud pes udela neco, co nema (pozor – skutecne neco, ne ho servat kvuli malickosti, ze bude kotatko zkoumat a prevracet tlapkama nebo cumakem), pak ho napomente. Pokud je vas pejsek jen hravy, nemel by snad byt problem a snad se budou mit radi.

led

Tak ako ľudia, aj zvieratá sa vedia spriateliť, bez ohľadu na druh, rasu, farbu, politické a náboženské vyznanie…
Behajú nám po sídlisku také partie -psy a mačky spolu.

anonym

pokud si na sebe zvyknou, tak určitě

Lindra

Možná by jste měli nejdříve skusit ,jestli si na sebe zvyknou.

samicek333

Když je seznámíte, myslím, že to nebude takový problém.

kamila44444

1 pej a 1 kočka..to je vyrovnané.Aspoň se obá zabaví a kočka si poradí.Když ale bude ještě malá,tak ji mívejte doma a někdy ji brávejte ven s sebou.Až bude větší,tak ji pouštějte.Občas si kočka a pes na sebe zvyknou.

anonym

Vivatis .. pises po dlouhem rozhodovani.. vzdyt je to teprve par dni , co mam kocourek zemrel ! Tak to me pobavilo. 🙂 -iv-

led

  • iv- nesmejte sa… niekedy aj 1 minuta na rozhodnutie je málo 🙂

anonym

🙂