Po dedovi zbyl stary Zigul v garazi, STK propadla cca 4mesíce zpet, povinné je zaplacené. Co s autem?

o auto má zájem nekolik Ukrajinských delníku s tím, ze si ho vezmou na Ukrajinu a proto ani nepotrebují STK,prevod za 10 tis. Jak odhlásit auto, kdyz nebudu mít doklad o likvidaci, a jak kdyz pro prevod je treba STK? …

Nejlepší odpověď
Drap

Prodat auto na náhradní díly. Sepsat řádnou smlouvu a na základě té smlouvy vyřadit z evidence

Další odpovědi
cukrar

Jestliže poslechte kolegu, a prodáte na řádnou smlouvu na náhradní díly, tak Vám to na evidnci vozidel N E P Ř E P Í Š O U, protože prodáváte vozidlo občanu, který nemá trvalé bydliště v ČR a musíte prodat jako vývoz mimo ČR. Zkuste se zeptat na evidenci, nebo mě najděte on line.
ICQ 55180641
prodávat cizinci není tak jednoduché… hlavně nedávejte doklady z ruky. Vozidlo si odvezou po ose? To Vám pak zbydou jen problémy.