VaclavZeman

Plnili jste očekávání a tužby, které do vás vkládali vaši rodiče?

Já ne. Můj nebiologický otec chtěl, abych pokračoval v rodu rybářů, byl tedy již snad osmým v rodu v této aktivitě. Taktéž mě chtěl učit řemeslu, abych byl schopen opravovat a všechno tohle. Já jsem na to vůbec nebyl a naopak mě nahrazovala má nebiologická sestra. Ale já zase ji v dívčích věcech. Takže když má nebiologická matka chtěla, aby ji někdo zatančil, zarecitoval báseň či s ní probral knihu v ruštině či němčině, tak jsem to byl vždy já. Už od mala jsem byl správným, humanitně založeným, nepraktickým člověkem.

Pravda, alespoň jsem zkoušel hokej na přání otce. Pár let jsem hrál. Nechápu, že se dnes tvrdí, jak je to agresivní sport. Ale pravda, měl jsem otřes mozku. To bylo ale mou osobou…

A co vy? Děkuju.

Odpovědi
zjentek

Moji rodiče do mne nic nevkládali a ani nevložili. Byli hloupí, byli dělnickou třídou, byl to plebs. Já zjentek kráčím pevně v jejich šlépějích, nejde to jinak. Zkusil jsem během života již vše, ovšem osud byl pevně dán. Když jsme byli malí, říkali jsme, že když se někdo narodí pod lávkou… Onehdy jsme se tomu smáli, každý to vnímal/viděl většinou u toho druhého, u ostatních. Dneska jsou z těch ostatních většinou alkoholici, nervózně kouřící zoufalci, nebo jen torza rozbitých, nikdy nefunkčních vlastních rodin. Jenom já jsem debil. Mám takovou tajnou tužbu, no, stále doufám (a dělám vše proto), že se z mne osud snad zcvokne a raději mne opustí. Prchne. V to věřím. A nejen v to. Haré Krišna 🙏

Rokio

Rodiče chtěli, abych dokončil školu a maturitu jsem udělal. Je pravda, že jsem si tu školu zvolil sám, ale když jsem se na ni dal, tak si máma a táta přáli, abych ji úspěšně absolvoval.

Také moje mamka a taťka souhlasí s mojí prací v chráněné dílně.

paul1

Jen částečně, ale i tak si myslím, že jsem nezklamal.

VaclavZeman

To snad ne, Zjenteku.

zjentek

Myslím, že ano, Václave. Každý neseme jiný odkaz. U rodičů to bylo vždy jen samé „zjentek, pocém ty smrade, ať ti můžu nakopat do držky, bo co ty seš za hajzla…“ No a pak to taky reálně přišlo, co úder, to doprovázený urážkou… Já už coby malinkatý klučík jsem si přišel jako promítací plátno, Václave. No a ani v současném společenství zlých klaunů mně bohužel nezabírá třeba obvyklé obžerství. Takže moc nezapadám. Ty máš desky vláčky, to ti závidím, ale k tomu se vrátíme. Víš, například nedávno, jak se spustila ta věc s očkováním (ještě před UÁky, což je cizí problém který primárně u nás má za cíl vše předchozí kamufloval- krizi řeší větší krize, všichni víme), vzpomínáš ještě, no ne? No tak podobný záležitosti, jako nepřirozeně/ná­tlakově vyplynuly v to očkování, ve mě jako v osobnosti okamžitě spustí ten můj důvěrně známý pocit „promítacího plátna debility, hrubosti a nelásky“ z dětství no a to se ti do organismu čoeče v tu chvíli vyplaví takový zvláštní hormón a pak je pro všechny " ty moudré" bezesporu mnohem bezpečnější, když debil zjentek je samotářsky dobrovolně uzavřen, aby si třeba ještě více jaksi společensky nepřitížil, když už tak je sám o sobě špatným a zlým debilem, protože bůhví, zda by celý správný a laskavý, občana správně utvářející systém, právě zjentek nějak neohrozil svou přirozeností, na které u něj bylo v dětství a dorůstání (stejnou výchovou!!!) tedy skutečně výjimečně zapracováno a dohlídnuto. Chjo, není to nic easy k pochopení, Václave, dnes se ti i mnohý zákeřnější psychopat než můj rodič klidně schová za líbivé řádky a je o sobě přesvědčen, že je fér- ŽE JE FAKT DOBRÝM ČLOVĚKEM (dosud naplno nepopustil uzdu svému já takže o sobě netuší a vlastně netuší jaký že to pach z něj zjentek dokonale cítí). Ale vraťme se k poetičnu, ty máš alespoň své vláčky a desky. Já dosud nic nenasbíral, má chyba, protože veškeré úsilí jsem věnoval defenzívě. Defenzíva je vlastně mé každodenní hobby, i když nikdo by mě ve svém vlastním zájmu neměl do mého koníčka tlačit, ha ha. (; Tak čau- kdybys měl zájem o desky, vyfotím a pošlu nabídku, samozřejmě zcela zadara, z „dobrého“ srdce (i když s ošklivými šrámy). ((; Oslavuj lásku, Haribol, Haré Krišna 🙏

😉