Avatar uživatele
Craftos

Playstation 4 nebo xbox one ?

Já mám jasno , ale zajímá mě i názor ostatních 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3878 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
polaris

Ačkoliv jsem převážně PCčkář, moje odpověď je PS4. Zaprvé je znatelně výkonnější (tvrdí se o 50%, ale v reálu to je asi o 25%, což je stejně dost) a zadruhé mi je Sony daleko sympatičtější než Microsoft a ten bordel, co způsobil. Plus má více přislíbených exkluzivních titulů, které i vypadají zajímavěji.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Tw!st

Ani jedno, není nad pořádnou herní PC sestavu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
huxa

Playstation 4. Xbox sice už tolik dětskou hračku nepřipomíná, přesto miluji Sony produkty, co mám s nimi zkušenosti, tak jsou kvalitní (o věcech z dílen Microsoftu se toto tvrdit úplně nedá) a navíc mám předtuchu, že xbox one se bude přehřívat stejně jako jeho předchůdce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

playstation je technicky vyspělejší takže například rozlišení má plné tam kde xbox jenom rescaluje z nižšího rozlišení … osobně bych volil ps4 kdybych si musel vybírat mezi konzolemi, jinak ale zastávám názor že je PC s herní grafikou vždy lepší (tj, výkonější, univerzálnější, levnější hw i mnohem levnější hry třeba na Steamu teď o vánocích jedou běžně 75% slevy na ačkové tituly o tom se může konzolistům maximálně zdát).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek