Avatar uživatele
autacek

Platí se z parkování, jež provozuje obec u Vás, DPH?

Zajímavá 0 před 1155 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Pepa25

Záleží, kdo je provozovatel. Pokud obec, tak se DPH neplatí (§ 5 zákona č. 235/2004 Sb.)

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
autacek

@Pepa25 Ptám se především na osobní zkušenosti, nebo jestli už se výklad nějak ustálil.
https://www.me­sec.cz/aktuali­ty/prazsky-magistrat-resi-zda-parkovani-podleha-dph/

před 1155 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek