Platí se na AUKRU za vytvoření aukce ????

Nejlepší odpověď
Bedy

Ano platí se poplatek za zveřejnění aukce, pak za fotky (první je ale zdarma) a platí se za nadstandardní služby (tučný titulek, zvýrazněný titulek, ukázání na prvních příčkách, atd.).
Solidní aukci bez nadstandardních služeb zveřejníte ani ne za 10 Kč…

Další odpovědi
radce

Ano, za vystavení předmětu platíte poplatek, další poplatky jsou za více fotek, preferenční zobrazení. V případě úspěšného prodeje Aukro některé poplatky vrátí, ale naúčtuje si provizi z výsledné částky.
Vše lze najít na stránkách Aukra, je tam ceník služeb…

briketka10

Bazos.cz je bezplatný, můžou tam být vystavené věci
2 měsíce, na Aukru.cz s poplatkem pouze 7 – 10 dní..

quentos

ne, pouze platíte provizi z úspěšného prodeje. Jestli se teda něco nezměnilo, už jsem tam nebyl léta.