Nikii

Aukro-poradte

caute chci se zeptat kdyz mi na aukru někdo udělí komentář za jak dlouho se mi smaže ta aukce nebo spíš kdy se to dá do archivu. Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Aukce se vloží do archívu,ale komentáře zůstávají,ty se nemažou!

Další odpovědi
kathy-so

Stránka aukce se podle mě uloží do archivu za 60 dní od skončení. (kopírováno z nápovědy Aukra: Veškeré skončené aukce jsou z Moje Aukro po uplynutí 60 dnů odsunuty na záložní servery a Uživatelé k nim nemají dále přístup.) Samozřejmě komentář zůstává, pokud se kupující a prodávající nedohodnou na jeho stažení.