vendys

nedaří se mi vložit fotky na AUKRO.Ví někdo jak na to dík.

Rád bych prodal některé věci přes Aukro,ale nedaří se mi tam umístit fotky nevím jak na to?

Odpovědi
kazisvět

I mne při zadávání první aukce k prodeji Aukro při zadávání fotek pěkně zmátlo. Vypadá to, že se musí fotky nejdříve umístit na web a pak dát na ně odkaz pomocí volby Zvolte obrázek, ale tato volba je jen pro umístění obrázku do šablony. Obrázek vkládáte až v dalším kroku „Informace o zboží“ a tam to jde bez problému.

AUKRO vymýšleli v Polské lidové republice :-

Jakub

Na Aukro pozor. Je důležité si podrobně přečíst jejich obchodní podmínky a podmínky pro vkládání fotografií. Řada lidí se spálila. Velikost fotky je omezená a když to nedodržíte, tak fotku vůbec neumístíte a v nejlepším případě bude tato operace zpoplatněna.